Overschrijvingen amateurvoetbal
15 jun 2010 22:54 | laatste update: 20 jan 2011 18:15
AMSTERDAM Opnieuw is een groot aantal voetballers in de top van het amateurvoetbal van club veranderd. Dinsdag sloot de overschijvingstermijn.

Vooral bij FC Chabab, Huizen en JOS Watergraafsmeer zijn er flink wat wijzigingen. Minder verloop is er bij Swift, Volendam, Hollandia en AFC. Enkele opvallende transfers: Ouhsaine (Van VVSB/naar Chabab), MacNack (OFC/ADO'20), Ommel (Ter Leede/Huizen), Krop (ADO'20/ AFC), Kappel (Jong Volendam/Hilversum), Schutz (Telstar/Hollandia), Day(Telstar/ Zwaluwen), Splinter (Huizen/Young Boys).
 TOPKLASSEAFC
NIEUW:
Roodbeen (Spakenburg), Paddenburg (AFC 2), Krop (ADO'20), Arana Barrantes (Spakenburg), Van Moll (Spakenburg,vanaf februari 2011)
WEG:
Vermeij (Zwaluwen'30), Ruyter (Pancratius), Patrick (SC Heerenveen), Parris (nnb), Singels (Argon)FC HILVERSUM
NIEUW:
El Makrini (FC Chabab), Berkleef (FC Chabab), Daalderop (Unitas), Thé (Geinoord), El Abassi (FC Omniworld-amateurs), Römer (Babberich), Kempenaar (Ter Leede), Van der Horst (Hercules), Key (VVSB), Adnane (De Meern), Kappel (Jong FC Volendam)
WEG:
Richard Dirven (VVSB), Clobus (De Dijk), Jongkind (JOS Watergraafsmeer), Fernhout (Zuidvogels), Kuster (FC Chabab), Van Loon (AH'78), Dudukcu (NSC), Ozturk (NSC Nijkerk), Besir (FC Hilversum zaterdag 1) HOLLANDIA
NIEUW:
Vriend (Spakenburg), De Vries (Quick Boys), Van der Woude (Zwaluwen'30, al tijdens vorig seizoen), De Wit (SVW'27), Wijdenbosch (SVW'27), Zeinstra (Argon), Schutz (Telstar), Eslik (Jong FC Volendam), Donkers (Zeeburgia)
WEG:
Pinas (Purmersteijn), Aker (VVW), Stavenuiter (gestopt), Van Dijk (Ajax zaterdag), Meester (Ajax zaterdag), Boujenoui (AFC'34)  ZATERDAG HOOFDKLASSESV HUIZEN
NIEUW:
Stefels (Zwaluwen'30), Ommel (Ter Leede), Raymond Dirven (DWV), Riebel (Waterwijk), Mols (FC Chabab), Sahin (JOS Watergraafsmeer), Begeer (VVZ), Brian Tevreden (FC Lisse), Klein (DOVO), Verbond (Zeeburgia), Rozendaal (Zeeburgia), Koopman (Jong FC Volen-dam), Kamerbeek (KHFC)
WEG:
Boné (Zwaluwen'30), Heldoorn (Zwaluwen '30), Hulsbos (GVVV), Splinter (Young Boys), Dinkgreve (nnb), Divarci (Young Boys), Melvin de Groot (Ajax zaterdag), Hammer (HBOK), Honing (nnb), Moamedi (nnb), Roelofsen (FC Omniworld ama-teurs), Teerink (HBOK), Toxopeus (FC Breukelen), Van der Vlist (NVC), Van der Molen (Zuidvogels)ODIN'59 NIEUW:
Eijspaart (FC Lisse), Ramakers (ADO'20), Kasteel (DEM), Halbersma (ODIN'59 A1), Kramer (ODIN'59 A1), Yursel (DEM A1), De Vries (WSV'30), Hols (ODIN'59 A1), Hoogewerf (ODIN'59 A1), Roos (Kolping Boys), Fatah (Ethiopie), Nagel (ODIN'59 A1)
WEG:
Nooy (DEM), Tilgenkamp (Stormvogels), Burger (ADO'20), Stapelkamp (ODIN'59 3), Aird (gestopt ivm werk), De Kruif (Stormvogels), Kremer (ODIN'59 4), Sminia (nnb), Leunk (nnb), Schavemaker (SVA), Gio Cairo (nnb), Struiken (nnb), Botman (nnb), Popic (nnb) SWIFT
NIEUW:
Tap (trainer, SV Hoofddorp), Van Dam (DOTO), Meek (NVC), Kuyvenhoven (Sportlust'46), Boeting (DCG), Zijlstra (DCG), Donker (JOS Watergraafsmeer), Cissé (Swift 2), Canes (Swift 2)
WEG:
Adelaar (trainer, FC Chabab), Halsema (JOS Watergraafsmeer), Hansen (Ajax zaterdag), De Weij (DWV), Prnavorac (nnb) RKAV VOLENDAM
NIEUW:
Jaap Molenaar (FC Volendam), Jan Visser (Spakenburg), Ron Keizer (Jong FC Volendam), Frank Tuip (FC Volendam A1), Tom Molenaar (FC Volendam A1)
WEG:
Kees 'Pier' Tol (FC Volendam), Patrick Sombroek (SV Marken), Johan Bond (voorlopig gestopt ivm werk) YOUNG BOYS
NIEUW:
Israël (trainer, Feyenoord), El Aamrani (FC Chabab), Souidi (FC Chabab), Splinter (SV Huizen), Denswill (Young Boys A1), Schell (Young Boys A1), Kilic (FC Rijnvogels), El Amran (Young Boys A1)
WEG:
Verdonkschot (trainer, vorig seizoen al vertrokken), Van den Ban (Ter Leede), Keta (FC Chabab), Lehiba (EDO) ZWALUWEN'30
NIEUW:
Esseboom (FC Lisse), Vincken (Jong FC Volendam), Heldoorn (SV Huizen), Vermeij (AFC), Boné (SV Huizen), Blaauw (Spartanen), Marley Hasselbaink (KFC), Van Berkel (KFC), Graumde (Hellas Sport), Day (Telstar)
WEG:
Tempo (gestopt), Leeflang (SV Marken), Neuvel (Aalsmeer), Stefels (SV Huizen), Netteb (Zuidvogels), Koning (Spaken-burg), Van der Woude (Hollandia,tijdens vorig seizoen), Owusu (B-slectie Zwaluwen'30), Groot (B-selectie Zwaluw-en'30), Van de Weijden (B-selectie Zwaluwen'30), Whien (B-selectie Zwaluwen'30), Gino Piqué (nnb), Elzou Braafheid (nnb) ZONDAG HOOFDKLASSE ADO'20
NIEUW:
De Groot (trainer, De Kennemers), Meijland (De Kennemers), N Kouby (De Kennemers), Zinhagel (De Kennemers), Bruijn (Saenden), Burger (ODIN'59), Van der Valk (Jong FC Volendam), MacNack (OFC), Brian Simons (SV Huizen), Nijman (FC Omniworld amateurs)
WEG:
Boes (trainer, SDC Putten), Kistemaker (trainer, gestopt tijdens het seizoen), Sarica (FC Chabab), Krop (AFC), Weeber (FC Lisse), Sinister (FC Chabab) en Spier (FC Chabab)  AFC'34
NIEUW:
Becker (JOS Watergraafsmeer), Boekel (AFC'34 A1), Boujenoui (Hollandia A1), Nanka-Bruce (FC Blauw-Wit Amsterdam), Haanraads (AFC'34 A1), Hamaker (FC Castricum), Kramer (St. Adelbert), Leduc (AFC'34 A1), Mohamad (Ajax zaterdag), Popping (FC Castricum), Ramaker (AFC'34 A1), Giovanni Siem-A-Joe (AFC'34 A1), Van Wort (KHFC)
WEG: :
Aardema (FC Den Helder), Schrama en Bommer (beiden De Rijp), Broersen (ZAP), Tolud (Zilvermeeuwen), De Wit en Hoogendoorn (beiden Jong Holland), Rood, Orhangazi, Elmessaoudi, Erdogan, Ouaziki (allen Kolping Boys), Hartog (Alkmaarsche Boys), De Waard (gestopt), Pistoor (nnb) FC CHABAB
NIEUW:
Adelaar (trainer, Swift), Ouhsaine (VVSB), Kuster (FC Hilversum), Sarica (ADO'20), Sinister (ADO'20), Heimens (KFC), Rudy Etwi (FC Blauw-Wit Amster-dam), Iry Etwi (Elinkwijk), Bilal El Yacoubi (Ter Leede), Ben Moussa (Roda'23), Kwarteng (FC Rijnvogels), Anass Bensellam (Flevo Boys), Agyekum (DWV) Harhour (DWV), Moamedi (SV Huizen), Keta (Young Boys), Badissi (Argon A1), Cheddadi (FC Omniworld amateurs)
WEG:
Ouaali (trainer, nnb), Kalkhuis (Haaglandia), Souidi (Young Boys), El Aamrani (Young Boys), Ikariden (NSC), Verhoeff (NSC), Van Egmond (HBC), Sam Sin (FC Rijnvogels), Mols (SV Huizen), Berkleef (FC Hilversum), El Aakel (OFC) , Aipassa (HBOK), Musa (nnb), Molenaar (KFC), El Makrini (FC Hilversum), Purperhart (speler/trainer, gestopt), Gezen (nnb) Buadee (nnb), Abdel Zouzou (Magreb'90), Bouhadan (Magreb'90)  JOS WATERGRAAFSMEER
NIEUW:
Stolp (FC Lisse), Rijkaard (Rijnsburgse Boys), Tuur (Zeeburgia), Lorier (Neder-horst den Berg), Halsema (Swift), Collé (CTO'70), Homan (Quick Boys), Misa Danso (FC Volendam A1), Stols (DOTO), Kharami (DWS), De Bruijne (geen club), Jongkind (FC Hilversum), Kool (HFC Haarlem A1), Middelbeek (FC Omniworld amateurs), Nijhof (geen club)
WEG:
Mijnals (VVSB), Sahin (SV Huizen), Sarac (FC Omniworld), Sahadewsing (Katwijk), Eier (Ajax zaterdag 2), Kho (Ajax zaterdag 2), Puttman (Abcoude), Ruymgaart (nnb), Ten Dam (nnb), Annema (gestopt), Roosblad (gestopt), Maarten de Groot (DVVA), Verboom (DVVA), Beckers (AFC'34), Ouboumaine (gestopt), Addo (nnb), Kiel (gestopt), Suvacki (SV Marken), Samuel (Purmersteijn)  DE ZOUAVEN
NIEUW:
De Bruijn (SVW'27), Nooter (West Frisia), Reynaldo Appelman (De Zouaven A1), Grooteman (De Zouaven A1), Papen-hoven (De Zouaven A1), Peerdeman (De Zouaven A1), Van Tricht (De Zouaven A1)
WEG:
De Heus (VVW), Jack Baas (VVW), Bakker (KGB), Mazee (KGB), Niek Neuvel (TOG), Eumir Riley (De Blokkers), De Wit (De Blokkers), Buijsman (De Zouaven 3), Hauwert (De Zouaven 3), De Graaf (De Zoauven zaterdag 1), Kesting (De Zouaven zaterdag 1), Noom (De Zouaven zaterdag 1), Stolle (gestopt)

Jouw foto bij dit bericht?
Heb je een goede foto gemaakt die hoort bij dit bericht? Stuur 'm naar ons toe en wellicht wordt jouw foto aan dit artikel toegevoegd.
Nu mijn foto uploaden

Reacties (0)

Log in om een reactie achter te laten. Nog geen account, Registreer hier

(Advertentie)

Heb je een tip?

Heb je een tip over een nieuws- of sportgebeurtenis in Noord-Holland? Laat het ons weten.

Mail de redactie

Meer nieuws over: Amsterdam e.o.

Meer nieuws over: Volendam

De Beemster Cup

Sport 28 jul 2014

Bijzondere rol voor Kees Tol

Ontspanning 26 jul 2014